Dzisiaj inspiruję podwójnie na dwóch blogach DeaArt i Digi-Scrap. Temat jak co roku kontrowersyjny dla innych, nie dla mnie. Impreza halloweenowa może być smakowitą ( obfitującą w słodkie fanty) zabawą dla dzieci w oswajanie strachów, albo spotkaniem towarzyskim z nieco horrorystycznym klimatem. Co nie znaczy, że jest to satanistyczny obrządek. Jednak przeciwników pogańskich świąt jest wielu, jakoś nikt nie popatrzy wstecz na nasze rodzime pogańskie święta, niektóre z nich ciągle popularne i do tej pory obchodzone. Nie wszystko co przyszło ze zgniłego i zepsutego zachodu jest takie niepoprawne. Przepraszam za przydługi wstęp, ale chciałabym uniknąć zeszłorocznych nagonek ze strony dewotek.

Wykorzystując stempelek pajęczy Anuli dostępny jako freebies oraz szablon na kartkę dynię dostępny na blogu Digi-Asia wykonałam zaproszenie na imprezę halloweenową, może to być również dekoracja półki. Muszki ze stempelka przykryłam małymi pajączkami z dziurkacza, które wprost oblazły dynię. Kartka dynia jest inspiracją na blog  Digi-Scrap, gdzie jeszcze inne stempelki mogą ubarwić Dzień Dyni.
Drugą kartkę przygotowałam jako inspirację na DeaArt. Wykorzystałam scrapki „Dynia” i „Mała czarownica”. Kartka ma być zaproszeniem na babskie spotkanie, a jak same babki toż to sabacik. W każdej z nas jest trochę anielicy i trochę czarownicy. Każda lubi czarować zwłaszcza przed lustrem 🙂 Zaproszenie dedykuję mojej siostrze, która w najbliższy weekend umówiła się w gronie koleżanek na babskie spotkanie. Jako tło papier brokatowy z bloku jesiennego z Lidla.

Kartki potworzyłam weekendowo, więc posyłam je do Titanii na Twórczy Weekend 61  

oraz na straszne wyzwanie do Piątku Trzynastego