Ferie zaczynają mi się bardzo miło – bal karnawałowy udany, oceny, rady, zebrania za mną – uff. Na początek  wygrałam parapetowe candy u Ewinki, a dzisiaj otrzymałam wyróżnienie od Hani. Bardzo cenne, bo chodzi o blogową przyjaźń. Znamy się z Hanią już trochę czasu, jeszcze zanim obie miałyśmy bloga poznałyśmy się na Forum Wizaż. Wielokrotnie pomagałyśmy sobie i wspierałyśmy w naszej pasji. Hania namówiła mnie abym brała udział w wyzwaniach, a ja ją na prowadzenie bloga. Spotkałyśmy się też kilka razy w realu. Obecnie razem jesteśmy w DT DeaArt. Myślę że wiele z dziewczyn może przytoczyć podobną historię.

Z całego serca chciałabym odwdzięczyć się tym samym wyróżnieniem za blogową przyjaźń. Nominuję  Hanię i kolejne dziewczyny obdarzam wyróżnieniem przyjaźni: AgĘ – wiele lat znałyśmy się wcześniej zawodowo zanim nasze ścieżki twórcze ponownie się złączyły , caro78-Pysię – współpracujemy ze sobą już sporo czasu w DT Digi Scrap i mam wrażenie że znamy się od lat chociaż nie spotkałyśmy się wcale, Rudlis – spotkałyśmy się w ekipie wiankowej a teraz w tagowej, współtworzymy tagowego bloga, Titanię – ostatnio nieco rzadziej, ale przez ponad rok intensywnie spotykałyśmy się w Twórczym Weekendzie, oraz dziewczyny które dostają ode mnie najwięcej komentatorskich buziaczków, wymienione juz wyżej i jeszcze  Iwona i Ludkasz.

Na co dzień spotykam się z miłymi gestami blogowej przyjaźni, nie sposób wymienić tu wszystkich, więc po prostu – Dziękuję za te iskierki przyjaźni i przekazuję dalej jak w harcerskim kręgu.