Listopadowe świętowanie – Witam w świąteczne przedpołudnie. Te osoby które pracują z młodzieżą  zwłaszcza z młodszą pewnie szykowały się  i robiły nasze symbole narodowe przygotowujące do uczczenia święta listopadowego. Dawałam to zadanie kiedyś rodzicom, robiłam też z dziećmi, ale efekt bywał różny. W tym roku przygotowałam sama, ale żeby sprawę nieco sobie ułatwić, nie umniejszając efektowi postanowiłam wykorzystać wykrojnik kotylion i koło oraz koło z falbanką. Kotylionami inspiruję w DeaArt. Ciekawa jestem czy wykrojnik Waszym zdaniem spełnił swoje zadanie? Oczywiście za jakiś czas nadejdą karnawałowe bale, wtedy sprawdzi się w bardziej kolorowej wersji. Macie jeszcze jakieś pomysły, kiedy można zastosować kotylion?

Listopadowe świętowanie -kotyliony

kotyliony06-asia3city Listopadowe świętowanie kotyliony02-asia3city kotylion 03-asia3city kotylion 04-asia3city kotylion 05-asia3cityDo wykonania kotylionów użyłam:

wykrojnik kotylion

Miłego paradowania w marszach Niepodległości, a Marcinom życzę smacznych marcińskich rogali 🙂 Ja również po paradzie skorzystam z historycznej gry miejskiej, a mężuś na warsztatach fotograficznych będzie na ulicy chwytał ujęcia. Synuś jeden w drużynie sztabowej, drugi idzie w paradzie, obaj na mundurowo.signature_1