Dobiegł końca rok z tagami, a nam ciągle mało. Ewelina podjęła rękawicę i z moją i męża techniczną pomocą od stycznia ruszamy z nową zabawą. Kolejny rok z wspaniałą zabawą przed nami. Kto chętny – dołączajcie.

Informacje i zapisy u Eweliny.

Przemyślcie sprawę i zapisujcie się bo liczba miejsc ograniczona.

Dla wyjaśnienia ALTERED ART – jest najprościej mówiąc recyklingiem. Dokładnie jest to sztuka zmieniania zastosowania przedmiotów otaczających nas, których już nie potrzebujemy jak butelki, pudełka, guziki, książki, płyty CD, koperty itp. Możliwości są nieograniczone. Można modyfikować co tylko chcesz. Więc zacznij się rozglądać dookoła siebie co możesz przeistoczyć w dzieło sztuki (tekst zaczepniety z SP).

* Uczestnikiem zabawy musza być osoby aktywnie prowadzące bloga.
* Zabawa trwa cały rok 2014,
* Raz w miesiącu każdy z uczestników zaprezentuje na swoim blogu zrobioną pracę według wcześniejszych wytycznych,
* Przedmioty które będziemy alertować znajdziemy w domu, będą to nieduże proste przedmioty takie jak pudelka itp. Poddamy je transformacji, będziemy korzystali z materiałów recyklingowych i naszych ulubionych materiałów scrapbookingowych.
* Gotowe prace publikujemy każdego 20-tego o godzinie 20.oo,
* Prace mogą być wymieniane między uczestnikami, jeżeli macie na to ochotę,

Osoby zainteresowane udziałem proszę o wyrażenie chęci udziału i wpisanie się u Ewelinki na blogu.

Dla przykładu alterowa zajaweczka wykonana na kiermasz na rzecz Hospicjum dla dzieci w Gdyni. Świąteczne puszeczki podrzucę do Scrapgangu.

kiermaszowe41-asia3city kiermaszowe42-asia3city kiermaszowe45-asia3city kiermaszowe48-asia3city kiermaszowe49-asia3citystopka2