Ten wielki dzień zbliża się wielkimi krokami, a Wy nadal nie macie wybranego idealnego zaproszenia ślubnego? Prawdopodobnie wynika to z faktu, iż tak do końca nie wiadomo, na co zwrócić uwagę podczas ich kupowania. Bez względu na to, na jaki model się zdecydujecie (klasyczny, nowoczesny, żartobliwy lub w stylu retro) warto mieć na uwadze, iż istnieją tylko trzy kluczowe elementy przy wyborze zaproszenia: dopasowanie do kolorystyki (lub motywu przewodniego) przyjęcia, poczucie humoru Młodej Pary i ich najbliższych oraz wysoka jakość wydruku.

Motyw przewodni a rodzaj zaproszenia

Nie ulega wątpliwości, iż żadna Para nie zdecyduje się na wręczenie zaproszenia w formie starodawnego pergaminu, jeśli przyjęcie ma się odbywać w industrialnym stylu. To właśnie dopasowanie pod względem wizualnym zaproszenia do motywu wiodącego wesela jest najważniejszą kwestią przy ich wyborze. Czasami nie jest to możliwe, dlatego warto brać pod uwagę kolor przewodni – na przykład nietuzinkowe zaproszenia drukowane na czarnym papierze doskonale współgrają z przyjęciem w biało-czarnej oprawie. Tak naprawdę ogranicza nas tylko wyobraźnia, bowiem na specjalne życzenie klienta nasz sklep jest w stanie wydrukować nawet najbardziej nietypowe zlecenie. Planujesz niestandardowe wesele? W takim razie zgłoś się do nas po nietuzinkowe zaproszenia ślubne.

Poczucie humoru Młodej Pary

Tak właściwie to nie tylko od poczucia humoru samej Młodej Pary, ale także ich najbliższych, zależy wybór zaproszeń. Jeśli chcesz podkreślić powagę i doniosłość całej uroczystości, to warto sięgnąć po zaproszenia ślubne typu prestige, busquest, romantyczne oraz gold. Jeśli zaś goście mają poczucie humoru i lubią niestandardowe rozwiązania, to właśnie dla nich przeznaczone są zaproszenia z przymrużeniem oka, zabawnie nawiązujące do ostatnich chwil wolności Młodej Pary. Możesz także zdecydować się na kupno zaproszeń, na których widnieją zdjęcia Narzeczonych. Przebojowość i odwaga – to właśnie te cechy charakteru są kluczowe przy wyborze idealnych zaproszeń.

Postaw na jakość!

Zaproszenia ślubne weeding art

Bez względu na to, jakie zaproszenie ślubne zostanie wybrane, nie można zapominać, iż najbardziej liczy się jakość wykonania (wydruk, zdobienia, tłoczenia) oraz dopasowana koperta. Nasze zaproszenia ślubne wyróżniają się nie tylko nietuzinkowym, oryginalnym wyglądem, ale przede wszystkim bardzo wysoką jakością wykonania. Wedding Art ma w swojej ofercie ponad tysiąc niepowtarzalnych i przyciągających wzrok wzorów. Nasze produkty cechują się precyzją wykonania (złocenia, wytłaczanie oraz docinanie laserowe na kredowym papierze), oryginalnymi elementami dekoracyjnymi oraz atrakcyjnymi cenami. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą zaproszeń ślubnych.

Zapraszamy po więcej informacji do naszego sklepu internetowego – http://zaproszenia-przemysl.pl.