Dzisiaj 20 luty, więc pora na drugą odsłonę taga w ramach projektu Tagi 2013. 

Oto szczegółowe wytyczne.

ZWIERZYNIEC – CZTERY ŁAPY

Robimy pracę z dowolnych materiałów, w dowolnym kolorze, dowolnym kształcie. ale w pracy musi być zawarte coś zwierzęcego, np. zdjęcie ulubionego pupila, stempelek słonia, odbita łapa psa, rysunek przedstawiający owcę, wiersz o żyrafie, dziurkaczowe kotki, papier w centkowane wzory itp. Należy podać gdzie znajduje się zwierzęcy element , jeśli go nie widać na pierwszy rzut oka. Nie wolno użyć imitacji ani prawdziwego futra i skóry zwierząt !!!

Mój tag podparty jest mapką z Romantycznego ILS

Mapka co prawda w odbiciu lustrzanym, ale inaczej się nie dało. Wykorzystałam dziurkacz – trop, oraz stempelek i pisak stemplujący ze śladem łapki oraz alfabet, który sprawił najwięcej kłopotów np. brak litery "ł" oraz to że odbijają się czasem brzegi – trzeba było troszkę zamaskować ;). Na tagu złota myśl "Najlepszy przyjaciel człowieka" – chyba nie ma wątpliwości, że chodzi o psa. Co do tropów to nie mam przekonania, że któryś pasuje do psiej łapki:)

Tag luty Tag luty Tag luty Tag luty Tag lutySkrócone wytyczne w mojej książeczce tagowej. Jeśli pamiętacie mój styczniowy tag zawierał na każdy miesiąc wkładeczkę tagową. Na odwrocie jeszcze mniejszy tag na zapisanie wytycznych, a po drugiej stronie ważne daty rodzinne.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Koniecznie zajrzyjcie do Caro78-Pysi, Iduni i do tagowej ekipy aby podejrzeć 50 innych tagów klikając w baner poniżej

signature_1