Do świąt Wielkanocy pozostało jeszcze trochę czasu, ale już teraz warto pomyśleć o tym, aby zamówić związane z nimi artykuły świąteczne, w tym upominki dla klientów i dla kontrahentów. Taki podarunek jest zawsze mile widziany i jest nie tylko wyrazem szacunku i wdzięczności za współpracę czy korzystanie z usług i produktów, ale również elementem sfery marketingowej – wpływa on na wizerunek w biznesie.

Słodycze wielkanocne w upominku reklamowym

Słodycze wielkanocne w upominku

 

Upominki okazjonalne są zawsze miłym gestem. Nie są przy tym wcale związane z wysokimi wydatkami. Do wyboru jest wiele różnych artykułów z opcją ich personalizacji. To dobre rozwiązanie zarówno dla dużych korporacji, jak i dla mniejszych firm, które chcą utrzymywać jeszcze lepsze kontakty z klientami i współpracownikami.

3 -torebka_sama2015q1

Co wybrać na Wielkanoc?

Asortyment słodyczy reklamowych, które mogą sprawdzić się idealnie na Wielkanoc, jest spory. Do dyspozycji są zarówno standardowe upominki, w tym czekoladki, ciasteczka czy też cukierki i praliny, jak i można zdecydować się na te ściśle przeznaczone na to święto – to właśnie one cieszą się większym powodzeniem wśród zamawiających.

Do wyboru są między innymi czekoladowe figurki baranków i zajączków, czekoladowe jajka, czekoladki z motywami wielkanocnymi, lizaki w kształcie jajek wielkanocnych lub cukierki w formie jajeczek. Można zdecydować się także na większe prezenty – luksusowe bombonierki w dekoracyjnych opakowaniach, na przykład w metalowych puszkach czy drewnianych skrzyneczkach.

Personalizacja w stylu wielkanocnym, czyli najczęściej motywy zajączków, kurczaczków, jajek, bazi i koszyków wielkanocnych jest stosowana przede wszystkim na opakowania zewnętrzne. Oprócz życzeń wesołych świąt można również umieścić na nich nazwę firmy, jej logo czy hasło reklamowe, aby od razu było wiadomo, kto podarował słodki upominek.

4 mini_pisanka_40

Gdzie zamówić wielkanocne słodycze?

Produkcją i sprzedażą słodyczy wielkanocnych z personalizacją trudni się obecnie dużo firm. Ich adresy najłatwiej znaleźć można na stronach internetowych – niektóre umożliwiają składanie zamówień online. Już w okresie zimowym, po Nowym Roku, w ich ofertach zaczynają pojawiać się wielkanocne upominki reklamowe. Warto zamawiać je wcześniej, aby mieć pewność, że przyjdą na czas, a potem będzie można także przed świętami przekazać je swoim klientom czy kontrahentom.

W Warszawie do skorzystania ze swojej oferty słodyczy reklamowych zaprasza firma Słodkie Upominki, która ma w branży wieloletnie doświadczenie i również wielu zadowolonych klientów. W jej asortymencie znaleźć można pełną gamę słodyczy wielkanocnych – są to figurki czekoladowe, jajka, ciasteczka rożnych typów, także ekskluzywne bombonierki. Z aktualną ofertą firmy Słodkie Upominki można zapoznać się na jej stronie internetowej pod adresem: http://www.slodkieupominki.pl/katalog/oferta-sezonowa/slodycze-wielkanocne/.

Dobre kontakty w biznesie zawsze się opłacają. Dlatego warto zdecydować się na inwestycję w okazyjne słodycze reklamowe na Wielkanoc. Koszty nie są przy tym wysokie, co powoduje, że to korzystny zakup.

2 choco_wesolych_swiat