zRęczny Dzień Matki w ramach projektu bez wykrojników. Co to jest zRęczna robota-  to  projekt sześciu super babeczek, które postanowiły potworzyć różne prace bez użycia wykrojników. Nie jesteśmy przeciwne wykrojnikom, ale pomyślałyśmy (patrz Irenka i Inka), żeby tak wrócić do przeszłości i robić kartki lub inne projekty scrapowe bez ich użycia! Dlatego nasza szóstka: Alicja Asia Panewka, Ewa Wróbel, Inka Klonowa, Irena Kowalczyk, Origata i ja będzie raz w miesiącu zawsze w jego ostatnim dniu prezentować na swoich blogach prace stworzone „ręcznie” wg dodatkowych wytycznych, podanych przez jedną z nas.
Dzisiaj wytyczne w naszej zabawie zapodałam ja i zaproponowałam, aby koniecznie w swojej pracy użyć tuszu w dowolnej formie (postarzenia, stemplowania, rozpylania, malowania tuszem) oraz wykonać własnoręcznie kwiatka/i.

Można używać nożyczek, dziurkaczy, tekturek oraz całą masę innych przydasi za wyjątkiem maszynek, wykrojników mile widziane własnoręcznie zrobione tło, kwiatek itp.

Wspaniałe logo naszej zabawy przygotowała Inka – wielkie brawa !!!

Chętnie będziemy odwiedzać osoby, które skuszone naszą zabawą zrobią pracę zgodną z powyższymi wytycznymi i pochwalą się nią wklejając link do posta w komentarzach.

Zapraszamy zatem do zabawy z nami w zRęczną robotę, a teraz moja propozycja: kartki z potuszowanym przez maskę tłem, pofarbowaną gazą barwnikami do jajek oraz kwiatami gnieciuszkami i liśćmi z własnoręcznie czerpanego papieru, Tusz także w formie postemplowanego napisu okazjonalnego.

zRęczny Dzień Matki

zRęczny dzień matki00asia3city dla mamy01asia3city dla mamy02asia3city dla mamy03asia3city dla mamy04asia3city dla mamy05asia3city dla mamy06asia3city zRęczny dzień matki07asia3city