zRęczne ślubne szycie w ramach  projektu sześciu super babeczek które postanowiły potworzyć różne prace bez użycia wykrojników. Nie jesteśmy przeciwne wykrojnikom, ale pomyślałyśmy (patrz Irenka i Inka), żeby tak wrócić do przeszłości i robić kartki lub inne projekty scrapowe bez ich użycia! Dlatego nasza szóstka: Alicja Asia Panewka, Ewa Wróbel, Inka Klonowa, Irena Kowalczyk, Origata i ja będzie raz w miesiącu zawsze w jego ostatnim dniu prezentować na swoich blogach prace stworzone „ręcznie” wg dodatkowych wytycznych, podanych przez jedną z nas. Tak sie składa, że moja maszynka w reklamacji więc mnie nawet nie korci.
Dzisiaj kolejny miesiąc zabawy i Origata zaproponowała, aby koniecznie w swojej pracy użyć ręcznego przeszycia, haftu czy coś innego dzierganego igłą, w temacie ślubnym, rocznicowym.

Można używać nożyczek, dziurkaczy, tekturek oraz całą masę innych przydasi za wyjątkiem maszynek, wykrojników mile widziane własnoręcznie zrobione tło, kwiatek itp.

Wspaniałe logo naszej zabawy przygotowała Inka

Chętnie będziemy odwiedzać osoby, które skuszone naszą zabawą zrobią pracę zgodną z powyższymi wytycznymi i pochwalą się nią wklejając link do posta w komentarzach.

Zapraszamy zatem do zabawy z nami w zRęczną robotę, a teraz moja propozycja: kartka C6 na papierach Świeżo malowane cz 3 z użyciem stempli, muliny w koszmarnym wykonaniu przeszycia i papierowe różyczki w 3 stadiach rozkwitu 🙂

zRęczne ślubne szycie

zręczne szycie00asia3city zręczne szycie01asia3city zręczne szycie02asia3city zręczne szycie03asia3city zręczne szycie04asia3city zręczne szycie05asia3city