Morska zRęczna robota w ramach projektu bez wykrojników. Co to jest zRęczna robota –  to  projekt sześciu super babeczek które postanowiły potworzyć różne prace bez użycia wykrojników. Nie jesteśmy przeciwne wykrojnikom, ale pomyślałyśmy (patrz Irenka i Inka), żeby tak wrócić do przeszłości i robić kartki lub inne projekty scrapowe bez ich użycia! Dlatego nasza szóstka: Alicja Asia Panewka, Ewa Wróbel, Inka Klonowa, Irena Kowalczyk, Origata i ja będzie raz w miesiącu zawsze w jego ostatnim dniu prezentować na swoich blogach prace stworzone „ręcznie” wg dodatkowych wytycznych, podanych przez jedną z nas. Tak sie składa, że moja maszynka w reklamacji więc mnie nawet nie korci.
Dzisiaj zaczyna naszą zabawę Rudlis i zaproponowała, aby koniecznie w swojej pracy użyć stempelka (stempli) w dowolnej postaci.
Może być również digi.

Można używać nożyczek, dziurkaczy, tekturek oraz całą masę innych przydasi za wyjątkiem maszynek, wykrojników mile widziane własnoręcznie zrobione tło, kwiatek itp.

Wspaniałe logo naszej zabawy przygotowała Inka – wielkie brawa !!!

Chętnie będziemy odwiedzać osoby, które skuszone naszą zabawą zrobią pracę zgodną z powyższymi wytycznymi i pochwalą się nią wklejając link do posta w komentarzach.

Zapraszamy zatem do zabawy z nami w zRęczną robotę, a teraz moja propozycja: morski tag z użyciem papierów UHK Gallery i Galerii Papieru, tekturki I kropki oraz napo-guzika z wizerunkiem żaglowca, a wszystko w kolorach niebieski, biały, brąz.

Morska zRęczna robota

Morska 00asia3city Morska 01asia3city Morska 02asia3city Morska 03asia3city Morska 04asia3city