Śpiewająca zRęczna robota w ramach projektu bez wykrojników. Z pewnym opóźnieniem z powodu problemów technicznych komputera. Co to jest zRęczna robota –  to  projekt sześciu super babeczek które postanowiły potworzyć różne prace bez użycia wykrojników. Nie jesteśmy przeciwne wykrojnikom, ale pomyślałyśmy (patrz Irenka i Inka), żeby tak wrócić do przeszłości i robić kartki lub inne projekty scrapowe bez ich użycia! Dlatego nasza szóstka: Alicja Asia Panewka, Ewa Wróbel, Inka Klonowa, Irena Kowalczyk, Origata i ja będzie raz w miesiącu zawsze w jego ostatnim dniu prezentować na swoich blogach prace stworzone „ręcznie” wg dodatkowych wytycznych, podanych przez jedną z nas. Tak sie składa, że moja maszynka w reklamacji więc mnie nawet nie korci.
Dzisiaj w naszej zabawie Ewa  zaproponowała, aby koniecznie w swojej pracy użyć nut, instrumentów, dziurkaczy brzegowych może też być ptaszyna.

Można używać nożyczek, dziurkaczy, tekturek oraz całą masę innych przydasi za wyjątkiem maszynek, wykrojników mile widziane własnoręcznie zrobione tło, kwiatek itp.

 

Chętnie będziemy odwiedzać osoby, które skuszone naszą zabawą zrobią pracę zgodną z powyższymi wytycznymi i pochwalą się nią wklejając link do posta w komentarzach.

Zapraszamy zatem do zabawy z nami w zRęczną robotę, a teraz moja propozycja: kartka i zawieszka na wino z postemplowanymi nutami na papierze wizytówkowym ecru i beżu z odrobiną koronki wyciętej dziurkaczem i tej prawdziwej oraz uwitym gniazdkiem ze sznurka w którym zagościł ptaszek z terakotowej masy.

Śpiewająca zRęczna robota

zręczna robota z nutami00asia3city zręczna robota z nutami01asia3city zręczna robota z nutami02asia3city zręczna robota z nutami03asia3city zręczna robota z nutami04asia3city zręczna robota z nutami05asia3city zręczna robota z nutami06asia3city zręczna robota z nutami07asia3city