zRęczne warstwy to kolejna praca w projekcie Zręcznych rączek należy wykonać w tym miesiącu pracę warstwową z motylkami, a warstw ma być co najmniej 5 taki pomysł wpadł do głowy Rudlis tym razem. Zespół w sześcioosobowym składzie co miesiąc przystępuje do działania, czyli: Alicja Asia Panewka, Ewa Wróbel, Inka Klonowa, Irena Kowalczyk, Origata. a logo naszej zabawy wygląda tak:

Jeśli ktoś chętny zapraszamy  można dołączyć u Rudlis lub Inki za pomocą żabki dołożyć swój projekt.

zRęczne warstwyZręczne warstwy00asia3city Zręczne warstwy01asia3city Zręczne warstwy02asia3city Zręczne warstwy03asia3city Zręczne warstwy04asia3city Zręczne warstwy05asia3city Zręczne warstwy06asia3city Zręczne warstwy07asia3city Zręczne warstwy08asia3city

P.S. Ale ze mnie trąba znowu użyłam wykrojnika, matko i to niejednego a zaczęło się od tego, że został mi napis i na jego bazie zaczęłam tworzyć kartkę – znaczy się ja już nie umiem bez nich funkcjonować skoro bezmyślnie je używam, a motyle i nawiasowy wzór jest z dziurkacza, dołożyłam płótno, cekiny, szklane gwiazdki i złote kamyczki. Strasznie Was przepraszam, ale w momencie gdy wstawiałam do posta gotowe zdjęcia się zorientowałam, a że robiłam ją dzisiaj za późno na poprawki.