Wśród kolekcji letnich znajdziemy kolekcję puf unoszących się na wodzie, eleganckie, niezwykle odporne, designerskie, idealne nad morze, basen i w każde miejsce na świeżym powietrzu. Specjalny materiał poliester pvc z powłoką antyścieralną jest idealny do użytku na zewnątrz i w bezpośrednim kontakcie z wodą. Woda może wejść w materiał, ale również z niego wypłynąć – wystarczy zostawić pufę na słońcu, tak żeby wilgoć wyparowała z pomocą powietrza znajdującego się w środku pufy.Pufy unoszące się na wodzie

Wśród kolekcji letnich znajdziemy kolekcję puf unoszących się na wodzie, eleganckie, niezwykle odporne, designerskie, idealne nad morze, basen i w każde miejsce na świeżym powietrzu. Specjalny materiał poliester pvc z powłoką antyścieralną jest idealny do użytku na zewnątrz i w bezpośrednim kontakcie z wodą. Woda może wejść w materiał, ale również z niego wypłynąć – wystarczy zostawić pufę na słońcu, tak żeby wilgoć wyparowała z pomocą powietrza znajdującego się w środku pufy.

Pufy z tej kolekcji unoszą się na wodzie dzięki strefom stworzonym z zamkniętych komórek (czyli wodoodpornych) wykonanych z pianki poliuretanowej umiejscowionych w środku pufy i dzięki specjalnej powłoce odpornej na promienie słoneczne i zapobiegającej starzeniu, która opóźnia naturalny proces wybielania materiału. Dzięki tym właściwościom pufy mogą znajdować się na słońcu przez długi czas.

Na rynku możemy znaleźć przede wszystkim dwa typy puf, jednym z nich jest pufa, która swoim kształtem przypomina pufę lounge – wygodny fotel, na którym można swobodnie się położyć. Jest odpowiednio wyprofilowany tak aby zmaksymalizować wypoczynek i relaks. Odpowiednio dobrane wymiary sprawiają że z takiego lounge mogą korzystać zarówno dzieci jak i dorośli.  Bogata gama kolorystyczna oraz spersonalizowane wykończenie sprawiają, że jest to oferta nie tylko dla klienta indywidualne ale także dla hoteli, spa czy kurortów zarówno tych nadmorskich jak i górskich.

Seria takich puf to ewolucja elegancji i designu klasycznego leżaka, którego używamy na przykład na basenie albo materaca unoszącego się na wodzie. Dzięki nowoczesnej technologii i badaniom nad materiałami produkty obecne na rynku pozwalają użytkownikowi cieszyć maksymalnym komfortem podczas relaksu nad morzem.

Istotną rzeczą jest fakt, że takie pufy są bardzo łatwe w myciu, wystarczy gąbka i mydło bądź detergent, a nawet tradycyjny system oczyszczania ciśnieniowego. Ściągalny pokrowiec umożliwia utrzymanie takiej pufy w idealnej czystości.