Zimowy poranek – za oknem szaro, nie ma nawet śniegu i właśnie zaczął padać deszcz. Pierwsze kroki kierujemy do kuchni, marząc o łyku ulubionej kawy, bo przecież coś musi nas postawić na nogi. Nasz wzrok pada na kubek. Nie taki zwyczajny, ale z napisem „Amazing things will happen”. To prezent od bliskiej osoby i równocześnie największy poprawiacz humoru na świecie.

W ulubionym kubku paruje już kawa i nagle świat zaczyna wyglądać nieco lepiej. Wracają siły i chęć, aby stawić czoło kolejnym godzinom. Na twarzy pojawia się uśmiech, bo szczęście tkwi w najmniejszych rzeczach, które nas otaczają. Może więc właśnie taki niepowtarzalny kubek powinien stać się prezentem na wyjątkowy dzień?

Ręcznie malowany kubek – prezent doskonały

Zbliżają się Walentynki, Dzień Kobiet, Dzień Matki, czyjeś urodziny – a przecież każda okazja jest dobra, by podarować komuś coś miłego. „Coś” musi być jednak unikatowe, wyjątkowe, musi dawać do zrozumienia, że zostało wybrane z myślą o konkretnej osobie.  Kiedy więc na myśl przyjdzie nam kubek, można poczuć spokój. To strzał w dziesiątkę. Dlaczego?

Ręcznie malowane kubki z manufaktury JeszczeLepiej.pl to nie tylko fajne, wysokiej jakości prezenty. To przede wszystkim ręcznie malowane dzieła, które są po prostu niepowtarzalne. A przecież tylko takie podarunki będą zapamiętane, prawda? Książka zostanie przeczytana i odłożona na półkę, kwiaty zwiędną, a czekoladki znikną. Za to kubek nie tylko pozostanie, ale stanie się nieodłącznym towarzyszem każdej chwili. Będzie towarzyszem o poranku, w pracy, podczas popołudniowej chwili dla siebie.

Popraw humor sobie i bliskim!

Każdy kubek zostaje stworzony po to, aby dawać uśmiech, radość i poprawiać nastrój. Każdy jest malowany z równym zaangażowaniem i pasją. Każdy staje się potem wspaniałym prezentem na dosłownie każdą okazję. Ręcznie malowanie kubki z napisami na zamówienie to kopalnia pomysłów, sentencji i wzorów. Możecie wybrać coś dla siebie lub sami zaplanować, jaki napis powinien znaleźć się na kubku. Gwarantujemy, że to będzie strzał w dziesiątkę.

A później? Każdy pochmurny poranek będzie jaśniejszy. Małe rzeczy, od serca, zawsze cieszą podwójnie. Tak niewiele trzeba, prawda?